Witamy na nieoficjalnej stronie drużyny UKS MOSiR Jasło

Najbliższe Mecze

Trwa przerwa letnia!

Proponujemy

Najlepszy, specjalistyczny magazyn o siatkówce. Polecamy

Strona klubu piłkarskiego z Jasła

Stalowo-Wolski Serwis Muzyki Niezależnej

Jasielski Serwis Rowerowy

Relacje

W tym dziale możecie zapoznać się z dokładnymi relacjami z meczy oraz poczytać wywiady z zawodnikami i nie tylko.

12.09.1992 Wywiad
Nasz Reporter przeprowadził wywiad z przyjmujacym (3) Wojciechem Jamrógiem (UKS MOSiR Jasło, młodzik) na temat Turnieju w Dębowcu(09.09.b.r)

R -

Witam,chciałbym zadac kilka pytań odnosnie Turnieju w Debowcu,w którym Jasło zajeło 2 miejsce,przegrywajac tylko z Rzeszowem

Witam.

R -

Czego brakowalo w zespole jasielskim w meczu z Resovia Rzeszow?
W.J -

Po pierwsze odbioru. W tej kwestii się nie popisaliśmy. Oczywiście można było poprawić jeszcze zagrywkę i atak ,ale jak na pierwsze kroki tej drużyny uważam że to był udany mecz i turniej.
R -

Uważa pan, że zawodnicy debiutujący jak i wchodzący z ławki rezerwowych spisali się?
W.J -

W naszym teamie nikt się nie wyróżniał. Dawid miał przebłyski ,ale to pojedyńcze ,Kacper za dużo kiwał i popełniał proste błędy.Gra reszty chłopaków ,wraz z moją była tylko cieniem tego co mogliśmy zagrać.
R -  Jak ocenia Pan własny występ?
W.J -

W skali od 1 do 6 zagrałem na trzy. Nie miałem przyjęcia ,grałem zbyt zachowawczo i popełniałem błędy w kluczowych momentach. Jako że grę całego zespołu oceniam na 4+ ,zostaje mi tylko włożyć jeszcze większe zaangażowanie w treningi i w następnym meczu podciągnąć średnią drużyny.
R -

Jak pan uwaza ,kto może przeszkodzić siódemce Rzeszów w triumfie w podkarpackiej lidze młodzików?
W.J -

Trudno będzie komukolwiek, ale największe szanse ma Resovia i Stalowa Wola (połączyła się z Orkanem Nisko). Natomiast czarnym koniem ligi mogą być drużyny z Ropczyc ,Krosna Leżajska i oczywiście z Jasła. Przed nami jeszcze długa droga do sukcesów. Jeśli zajmiemy się teraz treningami to myślę ,że jak nie będziemy przegrywać "głupich" meczów ze słabszymi drużynami mamy możliwości poprawić miejsce młodzików z tamtego sezonu (miejsce 7).
R -  Dziękuje za Rozmowe.
W.J -  Dziękuje i trzymajcie za nas kciuki na lidze!

Wywiad na temat Turnieju w Dębowcu (rozegranego 10.09.b.r)
z Patrykiem Łabą ( UKS MOSiR Jasło) przyjmującym jasielskiej drużyny.

R -  Witam, mogę prosić o wywiad?
P.Ł -  Jasne, czemu nie.
R -

Czy wygrana w tym turnieju zmobilizuje was do dalszej pracy?
P.Ł -

Oczywiście, że tak. Tego nam właśnie było trzeba- wygranej z dwiema czołowymi drużynami na Podkarpaciu.

Czy uważa pan, że Resovia Rzeszów zagrała na
100% własnych możliwości i co zaowocowało wygraną?
P.Ł -

Wydaje mi się, że Resovia nie pokazała tego co na prawdę potrafi, nie ma to jednak znaczenia, ważne jest to, że jasielska drużyna wreszcie pokazała na co ją naprawdę stać.
Kluczem do sukcesu na pewno było dobre przyjęcie i agresywna zagrywka, z którą Rzeszowianie mieli spore problemy.
Nie możemy jednak spocząć na laurach bo przeciwnik nie śpi, najważniejsza jest teraz liga, która rozpoczyna się początkiem października.
R -

Zauważył pan może jakieś elementy gry do poprawienia w Zespole UKS MOSiR Jasło?
P.Ł -

Zawsze jest coś do poprawienia, jedną z takich rzeczy jest blok, który jeszcze szwankuje.
R -

Rozumiem. Ostatnie pytanie, niektórzy sądzą, że Jasło wygrało ten mecz dzięki Bardzo Dobrej grze pana w przyjęciu jak i ataku. Potwierdzi to Pan
P.Ł -

Cieszę się, że niektórzy tak twierdzą, jednak mecz wygrywa cała drużyna, jeden zawodnik nie jest w stanie sam wygrać całego meczu.
R -  Dziękuję za wywiad i życzę dalszych sukcesów.
P.Ł -  Dziękuję.

Proponujemy

Strona Jasielskich Wojownikow i trickerów

Strona Sklepu ze sprzętem sportowym Pro-Sport